VYBAVENÍ

Zubní unit Kavo Systematika, výkonný přístroj uznávaného německého výrobce.

Digitální přístroje pro precizní RTG diagnostiku v oblasti čelistí a zubů. Díky velmi citlivým digitálním snímačům je minimalizována dávka RTG záření oproti konvenčním RTG přístrojům.

Intraorální kamera SOPROLIFE s fluorescenční diagnostikou kazivých a infikovaných lézí zubů.

Ozonytron X pro ozonoterapii – účinnou antimikrobiální dezinfekci kazivých lézí, aft, oparů, poranění sliznice, parodontálních chobotů pro jejich rychlejší hojení.

Endomotor a apexlokátor – přístroje pomáhající lépe, bezpečněji a přesněji ošetřit kořenový kanálek

Ultrazvuk EMS Piezon No Pain – velmi jemný , ale účinný odstraňovač zubního kamene renomované švýcarské firmy Airflow Handy EMS – tímto přístrojem dokážeme odstranit pigmentace zubů bez poškození skloviny s efektem vyleštění a zesvětlení povrchu zubu a to i z pro kartáček nedostupných prostůrků mezi zuby a z rýh.

Polymerační lampa Bluephase 16i – disponujeme jednou z nejvýkonnějších lamp na trhu, důležitou pro vysoké vytvrzení zhotovených fotokompozitech výplní

ENTONOX - směs rajského plynu s kyslíkem, pomáhající díky svým sedativním, zklidňujícím účinkům méně statečným klientům zvládnout zubní ošetření beze strachu, pro své lehké analgetické účinky snižuje bolestivost zákroku. Dětské ,dříve nespolupracující, klienty dokážeme díky Entonoxu ošetřit. výhodou této směsi plynu je, že je možno po 15min bez obav opustit zařízení a po 30min lze řídit.

Zubní laboratoř : díky umístění zubní laboratoře vedle ordinace dokážeme zrychlit a zpřesnit výrobu protetických výrobků, zubní technik konzultuje společně s lékařem a klientem disproporce plánovaného protetického výrobku, což významně přispívá k finální spokojenosti klienta s protetickým výrobkem

Dentální hygienistka: naprosto neodlučitelnou součástí našeho zubního týmu je dentální hygienistka, specialistka na profylaxy, čištění zubů, odstraňování zubního kamene a pigmentací a ošetření parodontózy.

SPOLUPRACUJEME

Stomatochirurgie:
Stomatochirurgické centrum Podstata–Hudler s.r.o. Nemocnice Na Homolce, Roentgenova 2, Praha 5, Tel: 257 272 617. Na objednání volat pouze út a čt.

Ortodoncie:
MDDr. Miroslava Hrudová, Lékařská 306/1A, 150 00 Praha 5, Tel. 775159429
Ordinační doba
Po 8:45 – 15:00
Ú 8:45 – 15:00
St 8:45 – 14:00
Čk 8:45 – 14:00
Pá 8:45 – 11:00

Parodontologie:
MUDr. Lochmanová, Nádražní, Praha 5 - Smíchov, tel. 257 313 731